Monday, November 21, 2011

Yes, i am a dreamer. But, i am not the only one.


Prag'daki onlarca galeri içindeki bir sürü tablo arasında, dünya üzerinde benim için yapıldığına çok acayip emin olduğum ama paha biçilirken muhtemelen bir başkasının düşünüldüğü bu şahane tabloyu buldum. 
Üç gün üç gece galeri önünde, içinde, dışında ziyaret ettim kendisini. 
Bir ara bikaç damla gözyaşı döküp saçmasapan bir duygusal ruh haline bile büründüm ve sonuç olarak kendisini boynu bükük orda bırakıp döndüm memleketime.
Ama ne zaman ki yerde tam olarak 97 bin Çek kronu(yani yaklaşık on bin türk lirası) olan bir tomar para bulurum, gider bu şahaneyi alırım haberiniz olsun. 

12 comments:

 1. Cikolatayi ve begendigin tabloyu cok begendimm..cok guzel resimlerrrr.berene de bayildim :)
  http://zeysfashionroom.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. tablo güzelmiş. ben de beğendim :)

  o kurtlu tekilalar da güzelmiş öyle diyorlar :)

  Erhan

  ReplyDelete
 3. çok tatlısın funda.. :) ne kadar samimi yazmışsın, inan ben bulsam o tomarı direkt o resmi almak isterim senin için :)
  bu güzel post için teşekkürler canım..

  ReplyDelete
 4. Fotoğraflara doyamadım resmen, çok çok güzel!

  ReplyDelete
 5. Sevgili fotoğrafçı(hem sevgili hem fotoğrafçı anlamında:)) giderek ustalaşmıyor mu ama, nefis fotoğraflar...

  ReplyDelete
 6. 2. karedeki poz bir de bankta oturduğun süper! :) meşhur tekila kurtçukları bunlar mıymış?:) yakası dantelli elbisen de çok şıkmış canım ;) tabloya bakmak dahi insana mutluluk veriyor, dilerim bir gün dilerim senin olur ;)

  BeTwin Us

  ReplyDelete
 7. Ne güzel fotoğraflar, ne güzel mekanlar ve de ne güzel bir kız! Çok şekersin canım, kalkıp Praga gitme isteği uyandırdın bende. Giderken bulursam tomarı ben de alırım sana Wear gibi o tabloyu, söz:)

  denizsaatcioglu.blogspot.com

  ReplyDelete
 8. harika kareler benimde çok görmek istediğim bir yer prag.... tablo gerçekten güzelmiş;)
  http://editorist1783.blogspot.com/2011/11/verona-julietin-evi.html

  ReplyDelete
 9. Zeys; Çikolata göründüğü kadar başarılı değildi aslında ama tablo harika diil mii:)
  Erhan; Tabloyu herkes beğensin tabi o kısım önemli:) Açıkçası kurtlulular dünyanın en nefis içkisi olsa bile ben maksimum fotoğraf çekme mesafesinde durabilirim kendilerine. Bi de bunun çekirgeli versiyonu vardı, bak onun fotoğrafını bile çekemişim:)
  Ahsen; Kalbi de kendi gibi güzel olan kadın!Asıl sen ne tatlısın direk yardıma koşma moduna girmişin. Bu cömert hayale beni ortak ettiğin için pek teşekkür ederim:)
  Zet; Teşekkürler Zet’cim! Fotoğraflara doyamayan Prag’a hiç doyamaz bu da aklımızda kalsın, unutmayalım:)
  Asmabahçe; :)))) İltifatları sahibine ilettim güzel anne insanı:) Bu gazla bak biz daha neler yaparız:)
  BeTwin Us; O tablo benim olsun ya olsun evet lütfen:) Ve evet meşhur kurtçuklar bunlarmış ve yakası dantelli elbise arada kaynamış bir DIY projesidir aslen, çook teşekkürler!
  Deniz; Çok utangaç bir ruh hali içindeyim bu yorum karşısında, çook teşekkür ederim Deniz’cim:) Prag'a gidelim hep birlikte, herkes gitsin, Prag çook gidilesi!
  Esra; Teşekkürler Esra’cım:)

  ReplyDelete
 10. Prag'dan tahta oyuncaklardan almadan dönmedin değil mi???
  tablo mu ? o ayrı :(

  ReplyDelete
 11. Çok güzel fotoğraflar :) Ben 2009 kışında gitmiştim Praga, kısmet olursa bir hafta sonra tekrar gideceğim :) Çok beğendiğim bir şehir.. Sevgiler..

  ReplyDelete
 12. Zamanında bu posta resmen "turist" gibi bakmışım şu an bunu fark ediyorum Funda'm :) aah aaah poz verdiğin her bir köşenin hatırası nasıl taze zihnimde :) bu masal şehrine kışın da gitmekmiş bunu da anlıyorum. Ne dersin 2 çift olarak kışın bir daha gitsek oralara harika olmaz mı bebeğim? :)

  ReplyDelete